Zrównoważony rozwój

Sustainability

Fakty są oczywiste - dziś niestety możemy jedynie próbować ograniczyć globalne ocieplenie do minimum i dostosować się do zmian, które już zaszły. Tym bardziej musimy teraz aktywnie uczestniczyć, robić więcej w tej sprawie.

Strategicznym celem Wise Expo jest współpraca z liderami branży targowej których produkty usługi i procesy w obiegu zamkniętym są wydajne pod względem wykorzystania zasobów i energii, generują minimalną ilość gazów cieplarnianych, nie stanowią zagrożenia dla zdrowia i środowiska oraz wiążą się z minimalną ilością odpadów.


Reuse, Reduce, Recycle

Zadanie: cały proces projektowy w branży kreatywnej musi ulec zmianie. Od podróży, przez koszty wdrożenia, po regulacje i zarządzanie zasobami. Podczas gdy idea zrównoważonego rozwoju była pierwotnie omawiana w kontekście środowiska, dziś nie chodzi tylko o odpowiedzialność za środowisko, ale także o stabilność gospodarczą i sprawiedliwość społeczną.

Lokalnie, Globalnie

Wierzymy, że pozytywne zmiany są zawsze możliwe, a zwłaszcza w czasach wielu kryzysów, znaczące zmiany są jeszcze łatwiejsze i bardziej konsekwentnie osiągalne. Różne strategie przyczyniają się do osiągnięcia wspólnego celu.

Używane materiały w branży targowej mają zdecydowanie największy wpływ na naszą ogólną emisję i ślad węglowy. W rzeczywistości ponad 60% wszystkich emisji pochądzą z elementów konstrukcyjnych stosowanych w tradycyjnym sposobie budowy stoisk. Dlatego też nasze najważniejsze cele w zakresie zrównoważonego rozwoju koncentrują się wokół używanych przez nas materiałów, oraz używania ich wielokrotnie z silnym naciskiem na stosowanie coraz większej ilości materiałów pochodzących z recyklingu.Modułowy system beMatrix na którym pracujemy uzyskał certyfikat "Sustainable Resources"
przyznawany przez Eventsost produktom i usługom, które udowodniły że są w stanie uczynić targi i wydarzenia bardziej zrównoważonymi.

Skontaktuj się z nami


Ciekawe? Chcesz dowiedzieć się więcej.
Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe!