Stoiska Multimedialne

Ekrany multimedialne LEDskin®


Odkryj nieograniczone możliwości aranżacyjne dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom! Nasza specjalizacja to projektowanie stoisk targowych z wykorzystaniem innowacyjnych ekranów LEDSkin®. Kombinacja modułowych ekranów LED oferuje pełną swobodę w kreowaniu przestrzeni targowej.

Dzięki precyzyjnemu systemowi kabinowemu osiągamy nie tylko efektowny design, ale także funkcjonalność. Pozwól nam przekształcić Twoją przestrzeń targową i stwórzmy stoisko, które zwróci uwagę każdego. Z nami każda prezentacja staje się niepowtarzalnym doświadczeniem.

System beMartix® to też ekrany LEDskin® – pierwsza taka, oryginalna integracja ściany LED z modułowym systemem wystawienniczym. Ramy i wypełnienie stają się jedną całością, tworząc nośnik multimedialnych treści. Takie połączenie daje niesamowite możliwości w kreowaniu przestrzeni targowych, wynajmij ekrany i sam przekonaj się, jak wiele dają możliwości.


Targi, Event, Konferencje...

Jesteśmy ekspertami w kreowaniu innowacyjnych stoisk targowych, szczególnie w zakresie stoisk multimedialnych. Wykorzystując potężne ekrany LED, oferujemy niezwykle atrakcyjną prezentację Twojej firmy, produktów i usług. Nasza kompleksowa obsługa multimedialna obejmuje eventy, targi i konferencje. Dzięki zaawansowanym technologiom, tworzymy niezapomniane wrażenia, dostosowane do potrzeb nowoczesnego biznesu. Pozwól nam wyróżnić Twoją firmę na tle konkurencji – stoisko multimedialne to klucz do skutecznej prezentacji.

Skontaktuj się z nami

Bezpłatna konsultacja to 15 minut, które możesz wykorzystać na skonsultowanie dowolnego tematu związanego z Twoim przyszłym udziałem w targach. Zawsze umawiamy dogodny termin i dbamy o najwyższy poziom udzielanych odpowiedzi.


Ruch, Światło, Przeżycia...

Partnerstwo leży u podstaw wszystkiego, co robimy. Tylko w ten sposób możemy połączyć strategiczne know-how, empatię, myślenie projektowe i koncepcje cross-media, aby tworzyć rozwiązania, które są tak wyjątkowe, jak skuteczne. Możesz się o tym przekonać, zapoznając się z szeregiem przykładowych projektów.

W Wise Expo pracujemy na systemie beMatrix®, jego modułowość, oraz możliwości zastosowania różnych materiałów wykończeniowych daje nieograniczone możliwości twórcze, ogranicza nas jedynie wyobraźnia.Nagrody i wyróżnienia

Nie moglibyśmy się bardziej zgodzić: Najlepsze wyniki to te, które są doceniane
przez naszych klientów. Reszta to fantastyczny bonus.

Zaufali nam

Zrównoważone projektowanie


Wise Expo koncentruje się na ochronie środowiska, chcemy stać się liderem w tworzeniu stoisk targowych w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Wierzmy w holistyczne podejście, wykraczające daleko po za kwestie stosowanych materiałów.