Stoiska targowe


Jeden system. Nieskończenie wiele możliwości!


Modułowe stoiska targowe beMatrixSystem wystawienniczy beMatrix w unikalny sposób łączy w sobie funkcjonalność i design: Nowoczesny system składa się z aluminiowych ram, które zapewniają wysoką stabilność przy bardzo niskiej wadze. Wysokiej jakości, elegancki wygląd sprawia, że Państwa modułowe stoisko wystawiennicze będzie przyciągać wzrok na każdych targach.Świat nieograniczonych możliwościZ Wise Display projektowanie i budowa stoiska targowego jest naprawdę szybka!
Dzięki zastosowaniu gotowych modułów Państwa stoisko jest w pełni konfigurowalne, pozostawiając maksymalną przestrzeń dla kreatywności w zakresie wykończenia!

System beMatrix pozwoli Państwu na zbudowanie wielu różnych koncepcji stoisk. Jest to idealne rozwiązanie dla firm które wystawiają się więcej niż raz do roku.

Koncept, Projekt, RealizacjaTargi to żywioł. Pełen energii, pełen ludzi, pełen nowych rozwiązań. Nic nie równa się z gwarem przepełniającym stoiska targowe. To tutaj budują się nowe kontakty, zacieśniają te istniejące, powstają nowe pomysły.

Poznaj nasz system dzięki usłudze wynajmu! Wynajęcie ram i ekranów LEDskin to idealna forma sprawdzenia możliwości systemu. Przekonaj się, jak szybko może powstać dowolna konstrukcja stosika, wystawy czy eventu. Jeśli potrzebujesz pomocy w montażu – chętnie go dla Ciebie wykonamy.
Koncepcja 360°Ściana, podłoga czy sufit? Jedna rama do trzech zastosowań.

Dzięki koncepcji 360° wymyślono na nowo sposób budowy stoisk wystawienniczych. Mocne, lekkie i modułowe ramy można wykorzystać nie tylko jako ściany ale również jako podłogę i sufit tworząc jedną całość. Każda z ram może być wykorzystana do tych trzech rożnych zastosowań, co świadczy o elastyczności i ekonomicznej wydajności naszego systemu.

Ściany

Za pomocą systemu ramowego beMatrix można wyczarować każdy możliwy kształt ścian. Każda z nich zostanie zmontowana bez użycia narzędzi i w niezwykle krótkim czasie, aby stworzyć lekką, ale solidną całość, którą można połączyć z półkami, płaskimi ekranami, lightboxami, a nawet z wbudowanymi ekranami LEDSkin®

Podłoga

Z użyciem tych samych modułowych ram i łączników można bez problemu zbudować solidną podłogę. Elementy łączące podłogę ze ścianami mogą mieć zaokrąglony kształt lub formę kąta prostego, przez co podłoga zdaje się gładko przechodzić w ściany.

Sufit

Gdy podłoga i ściany są już gotowe, za pomocą tego samego rodzaju modułowych ram można skonstruować sufit. Dzięki temu stoisko będzie sprawiać wrażenie jednolitej, estetycznej i pełnej przestrzeni całości, która będzie się wyróżniać spośród klasycznych projektów stoisk wystawienniczych.

Przykłady stoisk targowych


Akcesoria

Ekrany LEDSkin

Meble i wyposażenie

Elementy ekspozycji

Wise Display to innowacyjne stoiska targowe, wśród których każda firma znajdzie wersję dla siebie. Opracowana przez nas zabudowa targowa pozwala na pełną elastyczność w zakresie projektu stoiska. Nasze stoiska targowe są stworzone w myśl koncepcji, w której każdą ramę można wykorzystać na wiele sposobów.

Przy wystawianiu własnego stoiska na targi należy pamiętać, iż musi się ono wyróżniać i przyciągać wzrokiem klientów. Dzięki wysokiej jakości materiałów oraz maksymalnej dowolności w wykończeniu, budowa stoisk targowych Wise Display z powodzeniem zaprezentuje Państwa firmę.

Zabudowa stoisk targowych to nasza specjalność, a konstrukcja zamówionego u nas stoiska na targi spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami: