Stoiska Targowe

Stoiska Indywidualne

Przmyślane stoisko targowe to nie lada wyzwanie. Dobrze przemyślany projekt stoiska targowego nie tylko powinno przyciągnąć uwagę, ale także podkreślić profesjonalizm, innowacyjność i nowoczesność.

Nasze innowacyjne podejście do budowy stoisk gwarantuje niezapomniane wrażenia.

Zaufaj doświadczeniu i solidności wykonania – razem wzniesiemy Twój wizerunek na nowy poziom. Sprawdź, dlaczego współpracują z nami liderzy branży. Zainwestuj w efektywność prezentacji – z nami Twoje stoisko stanie się centrum uwagi na każdym evencie.


Stoiska modułowe beMatrix.

System beMatrix w unikalny sposób łączy w sobie funkcjonalność i design: Nowoczesny system składa się z aluminiowych ram, które zapewniają wysoką stabilność przy bardzo niskiej wadze. Wysokiej jakości, elegancki wygląd sprawia, że Państwa modułowe stoisko wystawiennicze będzie przyciągać wzrok na każdych targach.

Decydując się na takie stoisko targowe, realnie wpływasz na ochronę środowiska. W znaczonczy sposób ograniczas ilość produkowanych śmieci. Modułowy system beMatrix na którym pracujemy uzyskał certyfikat "Sustainable Resources" 
przyznawany przez Eventsost produktom i usługom, które udowodniły że są w stanie uczynić targi i wydarzenia bardziej zrównoważonymi.

Skontaktuj się z nami

Bezpłatna konsultacja to 15 minut, które możesz wykorzystać na skonsultowanie dowolnego tematu związanego z Twoim przyszłym udziałem w targach. Zawsze umawiamy dogodny termin i dbamy o najwyższy poziom udzielanych odpowiedzi.


Elastyczność i Parnterstwo

Partnerstwo leży u podstaw wszystkiego, co robimy. Tylko w ten sposób możemy połączyć strategiczne know-how, empatię, myślenie projektowe i koncepcje cross-media, aby tworzyć rozwiązania, które są tak wyjątkowe, jak skuteczne. Możesz się o tym przekonać, zapoznając się z szeregiem przykładowych projektów.

W Wise Expo pracujemy na systemie beMatrix, jego modułowość, oraz możliwości zastosowania różnych materiałów wykończeniowych daje nieograniczone możliwości twórcze, ogranicza nas jedynie wyobraźnia.Nagrody i wyróżnienia

Nie moglibyśmy się bardziej zgodzić: Najlepsze wyniki to te, które są doceniane
przez naszych klientów. Reszta to fantastyczny bonus.

Zaufali nam

Zrównoważone projektowanie


Wise Expo koncentruje się na ochronie środowiska, chcemy stać się liderem w tworzeniu stoisk targowych w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Wierzmy w holistyczne podejście, wykraczające daleko po za kwestie stosowanych materiałów.