Wspieramy firmy w ich rozwoju

Wierzymy, że każda marka ma swoją historie, historie która pomagamy opowiedzieć, tworząc wyjątkową przestrzeń targową, budując emocję i odpowiadając na potrzeby zwiedzających. Współczesne targi wymagają nieszablonowego podejscia. Ruch, obraz i komunikacja powinny dopełniać tą historię. Zwiedzający powinien doświadczać intencje wystawcy. 
 
Projektujemy stoiska targowe wykorzystując najnowacześniejsze rozwiązania. Nasi projektanci są do Państwa dyspozycji. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zrealizować najśmielsze projekty.
Projekt
Tworzymy kreatywne projkety graficzne. Nasi projektanci są do Państwa dyspozycji. Tworzymy projekty 3D, jaki projekty graficzne 
Grafika
Ułatwiamy życie naszych klientów. Nasz zespół kompleksowo zajmie się montażem i demontażem twojego stoiska zarówno w Polsce jak i za granicą
Montaż i Logistyka
Wynajmujemy stoiska targowe jaki meble, oświetlenie oraz wysposażenie.  Przygotujemy unikalną
propozycję dopasowaną
do potrzeb i budżetu.
Wynajem
Brakuje ci miejsca? Oferujemy opcję magazynowania zakupionych produktów w Wise. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą
Magazynowanie
Spejalnie przygotowane szkolenie na którym
dowiedzą się Państwo jak zwiększyć zwrot z inwestycji. Z jakich narzędzi korzystać oraz jak optymalizować budżet targowy.
Szkolenia
Nasz zespół
Specjalizujemy się w rozwiązaniach targowych i multimedialne na potrzeby promocji, edukacji i rozrywki. Zapewniamy kompleksową obsługę  targów, konferencji, realizujemy multimedialne instalacje.
Wise Display & Expo
ul. Poznańska 29a
59-220 Legnica
Polska
Showroom
ul. Murarska 5C-5D
59-220 Legnica
Polska
Kontakt
info@wisedisplay.pl
tel: +48 696 404 737
      +48 793 223 917
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram
  • YouTube
Przydatne strony
Polityka prywatności
Pobierz
Warto wiedzieć
Blog
Newsletter
Kontakt