Aktualności


Realizacje, Inspiracje, Nowości

Stoisko Targowe - Translogisictica 2021 w Warszawie - Linqo


Podczas największych targów logistycznych firma Linqo zaprezentowała oprogramowanie do zarządzania flotą samochodową. Zespół Linqo tworzą profesjonaliści z bogatym doświadczeniem zdobytym na wielu rynkach europejskich. Firma od lat zajmuje się wspieraniem firm w zakresie zarządzania flotami oraz pracuje nad tworzeniem rozwiązań, odpowiadających różnym potrzebom branży TSL.


Stoisko targowe firmy Linqo

Celem wystawcy była prezentacja możliwości oprogramowania, oraz stworzenie kilku stref na bardzo niewielkiej powierzchni. Stoisko targowe przygotowane przez Wise zostało podzielone na trzy główne strefy; powitalną, oficjalną, prezentacyjną. Jednocześnie stoisko musiało być otwarte i zachęcające, aby odwiedzający mogli je łatwo zauważyć oferowane oprogramowanie.

Nasze stoisko targowe dla firmyLinqo. Linaqo opierało się na modułowych ramach beMatrix. Aby zwrócić uwagę odwiedzających do budowy stoiska wykorzystaliśmy łukowe elementy, które zastosowano na głównych ścianach, oraz do budowy zadaszenia. Element ten stworzyło dodatkowe miejsce do rozmów, a punktowe oświetlenie nadało eleganckiego wyglądu. Nie zabrakło oczywiście indywidualnego miejsca do podładowania urządzeń elektrycznych.


Modułowe stoisko

Na głównej ścianie zamontowaliśmy 65" TV na którym prezentowano funkcjonalność prezentowanej aplikacji. Oczywiście na stoisku nie zabrakło mebli oraz elementów dekoracyjnych.

Dzięki zastosowaniu ram beMatrix byliśmy w stanie zrealizować to stoisko w niecałe 6 dni, a koncept powstał w naprawdę ekspresowym tempie.Masz pytania? Chcesz uzyskać więcej informacji na temat stoisk targowych?


Łukasz Pawłowski


Miejsce:

Warszawa EXPO XXI

Rodzaj imprezy:

Targi

Nazwa imprezy:

Translogistica

Zakres prac

projekt stoiska, projekt graficzny, logistyka, realizacja stoiska

Rozmiar Stoiska

5x4 m | 20m²