WARUNKI DOSTAWY

Dostawa na terenie kraju.

 

Zamówione produkty pakowane są przez uśmiechniętego pracownika Wise Display  z należytą starannością, tak by dotarły do Ciebie nie tylko szybko, ale i bezpiecznie. Większość zamówień realizowana jest w ciągu 7 dni roboczych, jednak ze względu na różnorodność oferowanych produktów niektóre produkty wymagają dłuższej produkcji, co ma wpływ na termin wysyłki.  Realizacja projektów niestandardowych ustalana jest indywidualnie. 

 

Zamówienie może dotrzeć do Ciebie za pośrednictwem:

  • kurierem UPS i DPD

  • usługę door 2 door

  • transportem organizowanym przez Wise Display


Odbiór osobisty w naszej siedzibie w Legnicy, niezależnie od wartości zamówienia jest bezpłatny.

Kurier dostarcza przesyłki w kolejnym dniu roboczym od dnia nadania, w godzinach od 9.00 do 19.00. Szacunkowe godziny doręczenia paczki znajdować się będą w wiadomości sms oraz e-mailowej. Kurier podejmuje dwie próby doręczenia paczki, a w sytuacji, w której nie zostanie odbiorcy pod podanym adresem, zostanie wysłane awizo e-mailem. Paczka będzie oczekiwać  7 dni na odbiór lub dyspozycję przekierowania. .

W pilnych przypadkach możliwa jest wysyłka paczki z doręczeniem w sobotę. W celu zorganizowania takiego doręczenia skontaktuj się z naszym biurem. Dodatkowy koszt usługi doręczenia sobotniego to 45 zł.

 

Wszystkie płatności dokonywane przelewem standardowym powinny być dokonywane na konto firmy:

 

Wise S.C.

ul.Poznańska 29 a

59-220 Legnica

ING Bank Śląski nr konta: 83 1050 1748 1000 0092 7444 2996

 

Dostawa za granicę.

Koszt wysyłki kurierem  do wszystkich krajów Unii Europejskiej jak również poza UE ustalany jest indywidualnie. 

W przypadku takich zamówień prosimy o kontakt z naszym biurem.

Przesyłki kurierskie wysyłamy za pomocą kuriera UPS w ramach usług UPS Standard, UPS Express, UPS Next Day Air Saver, UPS Worldwide Express Plus.

W przypadku wybrania przedpłaty przesyłkę przygotujemy w ciągu 7 dni roboczych (dla produktów o standardowych parametrach).Termin wysyłki dla indywidualnych projektów będzie ustalany indywidualnie po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. Płatność przy odbiorze nie jest możliwa.

Zamówienia złożone w weekendy i święta przechodzą na pierwszy dzień roboczy.

Przewidywany czas doręczenia przesyłki przez kuriera UPS zależny jest od rodzaju wybranej usługi i kraju dostawy.

Ze względu na charakterystykę produktu, oraz gabaryty paczki, Wise Display rekomenduje ubezpieczenie przesyłek międzynarodowych. Koszt ubezpieczenie to 1% wartości zamówionego produktu. Więcej informacji  na temat usługi ubezpieczeń paczek można uzyskać kontaktując się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego.

dostawa-czas-dostawy-ups.png