PLIKI DO DRUKU

Przyjmujemy pliki w formatach JPG, PDF, TIF oraz TIFF w kolorystyce CMYK. Mogą Państwo dostarczyć je do nas na trzy sposoby; mailowo (ważące nie więcej niż 15 mb)  za pomocą strony portalu Wetransfer (ważące nie więcej niż 2 GB), bądź Dropboxa  zabezpieczony loginem oraz hasłem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prawidłowo przygotowany projekt w formacie PDF powinien być przygotowany wg. wytycznych dla produktu.

KOLORYSTYKA I ROZMIAR:

Obrazy, logotypy i czcionki muszą być w formacie w CMYK oraz zamienione na krzywe (w formie wektorowej) uwzględniając w tym czcionki. Prosimy o przesyłanie tylko jednostronicowych dokumentów PDF.

Akceptowane pliki: PDF 1.6 x4, EPS, PSD, TiFF, AI.

Prosimy o nie wysyłanie plików w formacie;  JPG  Corel, Excel, Word, Power-Point.

Rozdzielczość obrazu nie powinna spaść poniżej 100 ppi ani przekraczać 150 ppi przy przesyłaniu danych w formacie 1:1. Jeśli tworzysz plik większy niż 5000mm, dostosuj rozdzielczość obrazu proporcjonalnie: (1:2
= 200 ppi; 1:4 = 400 ppi; 1:10 = 1000 ppi).

OPIS PLIKÓW

Prosimy o opis plików wg. poniższego schematu. Ułatwi nam to proces weryfikacji i przypisywania grafiki do konkretnego zamówienia, po uprzednim złożeniu zamówienia za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Nazwa Produktu_rozmiar w  mm_Firma_numer zamówienia. pdf.  

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi za pośrednictwem naszego formularza bądź bezpośrednio wysyłając maila na adres: info@wisedisplay.pl

download.png
Dropbox-Logo-Icon-Vector.jpg